• Uroczyste rozpoczęcie
            roku szkolnego 2022/2023
             dla klas 0-VIII odbędzie się 01.09.2022 r. (czwartek) o godz. 10.30
            na sali gimnastycznej

DOWÓZ: Lulkowo – godz. 9.50, Piwnice – godz. 9.55, Różankowo Zielone Wzgórze -godz. 10.00, Różankowo (przystanek)- godz. 10.05, Świerczyny- godz. 10.15

ODWÓZ: Wyjazd sprzed szkoły po inauguracji – godz. 11.15, Świerczyny-godz. 11.20, Różankowo Zielone Wzgórze-godz. 11.30, Różankowo Przystanek - 11.35, Piwnice- godz.11.40

• NABÓR NA STANOWISKO SPRZĄTACZKI

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Leona Filcka w Świerczynkach
            Świerczynki 7
            87-148 Łysomice

ogłasza  nabór na  wolne stanowisko Sprzątaczki  w  Szkole Podstawowej im. Leona Filcka
            w Świerczynkach

1) Opis stanowiska:
            a) forma nawiązania stosunku pracy – umowa o pracę,
            b) wymiar czasu pracy – 1 etat,
            c)  okres próbny – 3 miesiące z możliwością  przedłużenia  umowy o pracę.

2) Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi spełniać następujące wymagania niezbędne
                do zatrudnienia na danym stanowisku:

a) dokładność w działaniu,
            b) znajomość przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
            c) znajomość przepisów przeciwpożarowych,
            d) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww  stanowisku,
            e) dyspozycyjność.

3) Wymagania dodatkowe związane z zatrudnieniem na stanowisku, na które przeprowadzany
            jest nabór:

a) własna inicjatywa w działaniu,
            b) preferowane będą osoby bez stałego zatrudnienia oraz dochodów,

4) Zakres zadań wykonywanych na stanowisku, na które przeprowadzany jest nabór:
            a) sprzątanie sal lekcyjnych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy,
            b) utrzymanie w stałej czystości  posesji przed wejściem i wokół terenu szkolnego,
            c) mycie okien, pranie firan, zasłon oraz innych niezbędnych do funkcjonowania szkoły,

d) zapewnienie opieki podczas dowozów uczniów autobusem szkolnym,
            e) przestrzeganie zasad bhp i p-poż.

5) Wymagane dokumenty:
            a) życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej
            b) kwestionariusz osobowy,
            c) podanie o przyjęcie do pracy,
            d) kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie,
            e) kserokopia świadectw pracy,
            f) oświadczenie kandydata dot. braku przeciwwskazań do pracy na  w/w stanowisku,
            g) zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z rozpatrzeniem wniosku o zatrudnienie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne  należy składać  w zamkniętych kopertach osobiście
            w sekretariacie Szkoły do dnia 31 sierpnia 2022 roku do godziny 12.00 lub mailowo na adres
            sp_swierczynki@wp.pl

Koperty należy opatrzyć informacją „Nabór na stanowisko sprzątaczki”

Po upływie terminu składania dokumentów  zostanie ogłoszona lista kandydatów  na stronie internetowej szkoły spełniających  wymogi formalne.  Z tymi kandydatami  zostaną przeprowadzone  rozmowy. O dokładnym  terminie  przeprowadzenia ww  rozmów  kandydaci  zostaną  poinformowani indywidualnie.

mgr Dorota Suchecka

• Wyprawka do klasy pierwszej rok szkolny 2022/2023

• Wyprawka dla ucznia klasy 1 na rok szkolny 2022/2023

1. Tornister lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
            2. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły – (obuwie sportowe z antypoślizgową podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki- jeśli dziecko potrafi je zawiązać (trampki, tenisówki) z workiem- który dzieci będą pozostawiały w szafce szkolnej.
            3. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: bluzeczka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne/getry czarne lub granatowe- najlepiej w worku.
            4. Strój galowy – biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.
            5. Zeszyty 16 – kartkowe: w cienką linię- trzy linię (pierwszy z linią czerwoną- ułatwia pisanie oraz w kratkę (3-5szt.) PLUS do religii i j. angielskiego- obojętnie jaki- dzieci będą w niego wklejały.
            6. Zeszyt do informacji- rodzic/nauczyciel (od pierwszego dnia nauki, 16 kartkowy – najlepiej w kratkę)- pierwsza strona od nauczyciela do wklejenia- dostaną państwo
              1 września.
            7. 3 teczki - na gumkę (prace plastyczne, karty pracy, jedna- na zadania domowe).
            8. Zeszyt A- 4, do lapbooka (lektury, ważne wydarzenia…) 60 kartek- obojętnie jaki.
            9. Piórnik wyposażony w następujące przybory: dwa ołówki, gumka, temperówka, kredki ołówkowe, (flamastry), linijka, nożyce zaokrąglone ostrze, klej w sztyfcie – tak wyposażony piórnik dziecko przynosi do szkoły codziennie.
            10. Pomoce i przybory niezbędne do zajęć przyniesione w pierwszym tygodniu nauki: blok rysunkowy: biały i kolorowy (A4 i A3), blok techniczny: biały i kolorowy (A4 i A 3), plastelina, farby plakatowe i akwarele, pędzle różnej grubości (2 – 3 szt.), podkładka do prac plastycznych, pojemnik na wodę, pastele suche i olejne, krepa po 3 sztuki- różne kolory.
            11. Podręczniki wg listy.

WSZYSTKIE PRZYBORY, ZESZYTY, PODRĘCZNIKI POWINNY BYĆ PODPISANE
            I OBŁOŻONE W OKŁADKI !

DODATKOWO: wg. potrzeb klasy w ciągu roku szkolnego:

1 rolka ręcznika papierowego

1 ryza papieru ksero

1 opakowanie chusteczek higienicznych (wyciąganych)

BEZPIECZNYCH I UDANYCH WAKACJI, DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Wychowawca klasy Ewa Kafka