Strona główna
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
- 20.06.2022
Wycieczka zerówki
- 20.06.2022
15 czerwca odbyła się ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego odwiedziły Ogród Zoobotaniczny w Toruniu.
Agnieszka Zaleśna
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych