Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Dla klas III – VIII
- Na każdej przerwie (od godz. 9.15 do 12.20) Komisje Egzaminacyjne przy stoisku egzaminacyjnym sprawdzali wiedzę chętnych uczniów klas III – VIII na przygotowanych wcześniej kartach konkursowych z tabliczki mnożenia. Za zdany egzamin przyznawali CERTYFIKAT EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.
- Uczniowie, którzy kilka razy pomyślnie zdali egzamin (i tym samym zdobyli np. 3 CERTYFIKATY) otrzymali od Koordynatora ODZNAKĘ EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA oraz ocenę bardzo dobrą z matematyki za aktywny udział w zabawie.
- Na lekcjach matematyki tego dnia uczniowie brali udział w grach z Kartami Grabowskiego, takich jak: Ekspress, Szeryf, Olimpijczyk oraz Krzyżak. Uczniowie klasy III na lekcjach mogli także rozwiązywać łamigłówki oraz kolorować kolorowanki z tabliczką mnożenia.
Dziękuję wszystkim uczniom za aktywny udział w zabawie
Koordynator akcji: Monika Wysakowska J
Beata Jezierska - Milo
