Uczniowie, którzy kończą 6 lekcję wracają autobusem o godz. 14.00.
DOWOZY
|
|
LULKOWO I |
LULKOWO |
PIWNICE |
RÓŻANKOWO |
ŚWIERCZYNY |
ŚWIERCZYNKI -szkoła |
|
PON – PT |
7.42 |
7.45 |
----- |
----- |
----- |
8.05 |
|
----- |
----- |
8.10 |
7.53 |
8.15 |
8.17 |
ODWOZY
|
ŚWIERCZYNKI - szkoła |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
|
I ODWÓZ |
12.10 |
13.20 |
12.10 |
13.20 |
13.20 |
|
II ODWÓZ |
14.00 |
14.00 |
14.00 |
14.00 |
14.00 |
|
III ODWÓZ |
14.50 |
14.50 |
14.50 |
14.50 |
14.50 |